Mobirise

MAGENTO POLSKA

- Projektowanie sklepów internetowych -

Magento-polska - polskie wsparcie - polskie usługi.
Tworzenie sklepów internetowych, hosting, wsparcie w jednym miejscu!
Jesteśmy polską firmą z ponad 22 letnim doświadczeniem!


U nas kupujesz jakość, a jak coś się zepsuje,  to nie będziesz zdany tylko na jedną firmę.  Wybierz bezpieczne i sprawdzone rozwiazanie.  
Tutaj dbamy przede wszystkim o bezpieczeństwo, wygodę i pełny komfort wszystkich Klientów, a Twoje zaufanie i satysfakcja są naszym głównym celem. 

Najpopularniejszy i wszechstronny

Magento to sklep OpenSource. Dzięki temu możesz wprowadzać do kodu dowolne zmiany i projektować go do własnych, potrzeb.

Przyjazny dla urządzeń mobilnych

Nowoczesne sklepy internetowe nie mogą obejść się bez obsługi urządzeń mobilnych. Magento w polskiej wersji również spełnia takie wymagania!

Wiele możliwości marketingowych

Zaawansowany panel sprawia, że trudno znaleźć funkcje których nie ma w podstawowej wersji sklepiu, bez rozbudowywania go o dodatkowe moduły.

Bajecznie prosta obsługa

Magento zawdzięcza popularność prostocie użytkowania. Z tym oprogramowaniem wykonasz szybko i prosto dowolny typ sklepu jaki potrzebujesz.

★ Wszystko co nas wyróżnia ★

Znajdziesz w naszych usługach - bo pracujemy na wspólny sukces,
a Twoje zaufanie i  satysfakcja są naszym głównym celem. 

Sklepy internetowe +

Nie tylko gotowe, ale i takie szyte na miarę. Planujemy, projektujemy i wdrażamy oprogramowanie sklepu. Indywidualnie, w oparciu o dostępne skrypty PrestaShop, Magento, Woocoomerce i inne. 

Strony www, CMS

Projektujemy i wdrażamy witryny www i serwisy z panelem do zarządzania treścią w oparciu o najlepsze i najpopularniejsze skrypty CMS.

Programowanie, kodowanie

Świadczymy szeroki zakres usług związanych z programowaniem i kodowaniem, nie tylko stron czy sklepów ale i funkcji czy indywidualnych integracji.

Integracje

Oferujemy rozwiązania integracyjne sklepu dla popularnych programów i hurtowni, np.:  Płatności online, Subiekt, Comarch, Wf-Mag, Allegro, AB, Azymut, Incom i inne.

Opieka SEO, pozycjonowanie

Świadczymy kompleksowe usługi zwiazane z pozycjonowaniem i opieką SEO oraz zarządzaniem kampaniami reklamowymi Google.

Projektowanie graficzne

Jeśli potrzebujesz indywidualnych rozwiązań graficznych dla strony, sklepu czy firmy, wykonamy każde zlecenie na szablon, banery, logotyp, projekt graficzny sklepu.

Analizy przedwrożeniowe

Chcesz wiedzieć jakie będą dokładne koszty inwestycji na stronę czy sklep jakie planujesz otworzyć? Skorzystaj z usług analiz przedwrożeniowych i analiz z estymacji.

Wsparcie i opieka techniczna

Zarabiaj bez obaw o rozwój i bezpieczeństwo swojej strony czy sklepu. Oferujemy pełne wsparcie do wszystkich produktów jakie znajdziesz w naszej ofercie.

Wsparcie i opieka prawna

Obawiasz się o bezpieczeństwo prawne? Skorzystaj z naszego zaplecza usług opieki prawnej i wsparcia do oferty sklepu, treści, regulaminu i przepisów prawa.

Hosting i administracja serwerami

Z nami zaplanujesz i wybierzesz odpowiedni serwer dla swoj strony lub sklepu bez zbędnych kosztów i z pełnym zapleczem wsparcia i administracji.

Potrzebujesz czegoś więcej?

Szukasz pomysłu na biznes, innych usług związanych z Twoim sklepem, stroną www? Służymy Ci naszym doświadczeniem we wszystkich tematach e-commerce.

Magento-polska, sprzedawaj tak jak lubisz!

Fajnie, że do nas trafiłeś :) Bo nie ma znaczenia czy dopiero szukasz sklepu internetowego dla siebie, prowadzisz juz sprzedaż, potrzebujesz informacji o systemie, czy szukaszkompleksowej pomocy.
My już mamy dla Ciebie najlepszą ofertę!

Niezawodny serwer i dobre wsparcie to połowa sukcesu. Dlatego nasz hosting opieramy o sprawdzone, licencyjne i pewne rozwiązania.

Łatwo i szybko

Niezależnie od tego czy masz już sklep czy dopiero planujesz go uruchomić z nami zrobisz to na prawdę prosto, szybko i niedrogo.

Mobirise

Niesamowite możliwości

Popularność Magento wynika z jego olbrzymiego potencjału. Ty też korzystaj bez ograniczeń z jego zasobów i naszego wsparcia.

Z naszym wsparciem do Magento żaden problem nie jest straszny. Wypełnij formularz, otrzymasz pomoc i wycenę kosztów obsługi.

Uruchomiłam swój sklep błysawicznie i bez zbędnych kosztów. Nie płacę za jego utrzymanie żadnego abonamentu, a mimo tego mam stały dostep do wsparcia i korzystam zniego zawsze gdy tego potrzebuję. Pomoc jest rzetelna, sprawna i niedroga.

Ewa K.

PRZEDSIĘBIORCA. BRANŻA ZOOLOGICZNA

Adres: 

Magento Polska
Poskwitów 138C,
32-095 Iwanowice,
Otwarte: Pon - Pt 9:00 - 16:00

Kontakt:

support@magento-polska.pl
telefon: +48 (12) 684-06-06
telefon: +48 505-479-205

Linki:

Wordpress
PrestaShop
Wsparcie i pomoc
Oferta hostingu 

Feedback

Prześlij nam swoje pytania i sugestie, albo raport o zauważonych błędach. Wszelkie opinie będą mile widziane :)